Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Гібридний хетчбек Seat Leon Verde

Seat Leon Verde

Представники іспанської компанії Seat, яка належить концерну Volkswagen представили новий гібридний хетчбек Seat Leon Verde 2014 модельного року, який заснований на базі п'ятидверної версії Сеат Леон 3 покоління. Відразу ж хочеться відзначити, що дана модель не піде в серійне виробництво, за словами керівництва компанії, Seat Leon Verde був створений для того щоб продемонструвати останні досягнення компанії у розвитку гібридної технології, на яку було витрачено близько 34 000 000 доларів США. Автомобіль був представлений публіці в рамках проекту Cenit Verde в Іспанії. Якщо говорити про технічні характеристики Леона Верде, то даний автомобіль оснащується 1.4-літровим бензиновим двигуном TSI потужністю 122 л. с. і електромотором потужністю 102 л. с. Запас ходу элетродвигателя вистачає на 50 км, при використанні обох силових агрегатів запас ходу збільшується до 816 км, при цьому рівень шкідливих викидів складе всього 36 г/км.

Seat Leon Verde вид збоку

Зовні гібридна версія ні чим не відрізняється від стандартного Seat Leon, зате автомобіль оснащений спеціальним додатком HMI (Human Machine Interface), яка дозволяє за допомогою смартфона відстежувати деякі параметри автомобіля, наприклад, рівень зарядки батарей або споживання енергії.
Крім того в машині є система, яка запам'ятовує і аналізує маршрути руху, а потім використовує цю інформацію в цілях оптимізації споживання палива та енергії.

Акция на запчасти Богдан недорого на www.aktivtehtorg.com.ua.

последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик