Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Кросовер від Seat дебютує в 2015 році

Кросовер Сеат дебютує в 2015 році

Новий голова компанії Seat в своєму інтерв'ю заявив, що на даний момент одним з найбільш пріоритетних сегментів у розвитку він бачить у створенні нової моделі кросовера, т. к. зараз автомобілі в даному кузові користуються великою популярністю у автоаматорів у всьому світі, а особливо на європейському і російському ринку. Очікується, що серійне виробництво новинка може надійти вже в середині 2015 року. До речі нагадаємо, що зараз в лінійці присутня лише одна модель такого типу, яка носить назву Seat Altea Freetrack, правда вона не користується особливим попитом. Та й по правді сказати дана модель являє собою не зовсім звичний нам кросовер, а швидше повнопривідну версію минивэена. У свою чергу новинка буде представляти собою повноцінний компактний кросовер. На жаль детальної інформації про автомобіль поки немає, але наші журналісти дозволили припустити, що серійна версія буде виглядати, як представлений раніше концепт-кар, який ви можете бачити на фотографії.

Як ви напевно знаєте, іспанська компанія входить до складу VAG, в якій також знаходяться такі марки, як Audi, Volkswagen, Porsche і Skoda. У кожній з перерахованих компаній є по одній, а то і по кілька моделей даного типу - Ауді Q3 і Q5, Фольксваген Тігуан, готовишийся в продаж Порше Мокан і нарешті Шкода Йеті, до того ж кожна з компаній також готується до 2015 року запустити ще пару моделей, так що швидше за все всі автомобілі будуть побудовані на одній платформі, включаючи і майбутній Seat.

Технічні характеристики машини стануть відомі пізніше, а поки єдине, що відомо, так це те що за своїми габаритами іспанська кросовер буде порівнянний з Volkswagen Tiguan. Головною перевагою новинки над усіма вище переліченими моделями буде ціна, яка, як передбачається буде тисяч на 100 000 доступніше, ніж вартість аналогічної версії Тігуан.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик