Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Огляд Seat Leon 3 SC 2.0 TDI FR

Огляд Seat Leon SC 2.0 TDI FR

Незважаючи на те, що в нашій країні автомобілі з дизельними моторами користуються меншою популярністю, ніж їх бензинові аналоги, ми вирішили не упускати шанс і ближче познайомитися з оновленою версією Сеат Леон 3 покоління з 2.0 літровим двигуном TDI в комплектації FR. До речі, нагадаємо, що на сторінках нашого сайту ви також можете почитати статтю про оновлений Seat Leon SC FR з 1.8 літровим мотором TSI. Іспанська компанія Seat завжди намагалася створити навколо себе думку про те, що це спортивне підрозділ Volkswagen, точніше автомобілі марки Seat призначені для активних людей, в той час, як покупцями Volkswagen стануть більш практичні автолюбителі. Тридверну версію Leon в комплектації SC FR часто порівнюють з Гольфом, але по-чесному новинку краще буде порівняти з Scirocco, т. к. новинка коротше і нижче, ніж п'ятидверна версія і має яскраво-виражений спортивний характер, що і Scirocco.

Seat Leon SC 2.0 TDI FR вид ззаду

Volkswagen Scirocco вид ззаду

Якщо порівнювати 3-х і 5-ти дверну версію, то новинка стала на 35 мм коротше, на 30 мм нижче і на 110 кг легше, що вплинуло в кращу сторону на динаміку і керованість. Особисто нам дуже імпонує дизайн даного автомобіля, він поєднує в собі строгість німецьких ліній і іспанську витонченість. А чого тільки варта нова передня діодна оптика і виштамповка на філейній частині поліпшує аеродинаміку.

Всередині Seal Leon CS FR відрізняється від стандартної версії наявністю спортивних акцентів, такі як рульове колесо зі скошеною нижньою частьь, обтягнуте шкірою і має сходинку. Сидіння мають виражену бічну підтримку і валик під поперек, звичайно дані сидіння не зрівнятися з ковшоподібними від спортивної версії Audi.

Інтер'єр seat leon sc fr tdi

Здебільшого всі деталі інтер'єру ні чим не відрізняються від інтер'єру того ж Volkswagen і Skoda. Незважаючи на те, що загальний дизайн можна назвати нудним, німецькі фахівці обіцяють на його практичність і складання на вищому рівні.

Що стосується технічних характеристик, то 2.0 літровий двигун TDI потужністю 180 л. с. і 350 Нм крутного моменту працює в парі з 6-ступінчастою трансмісією, що дарує відмінне прискорення і непогану динаміку, особливо якщо врахувати, що це дизель. Завдяки таким параметрам автомобіль набирає сотню всього за 6.5 секунд, а максимальна швидкість Leon становить близько 250 км/ч. На жаль офіційно автомобіль не поставляється на наш ринок, в Європі ж де все частіше можна зустріти дизельні автомобілі, його вартість починається з позначки в 36 400 доларів США, продажі стартують вже навесні цього року.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик