Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Перший кросовер від Seat вийде в 2016 році

Кросовер від Сеат

Чутки про те, що найбільший іспанський автоконцерн Seat збирається почати виробництво першого для компанії кросовера, вже тривалий час ходили в колах автомобільних експертів, однак лише 27 березня ці чутки отримали офіційне підтвердження від компанії. Керівник концерну Юрген Стакманн у своєму інтерв'ю заявив, що кросовери з величезною швидкістю набирають популярність і ігнорувати цю тенденцію було б великою дурістю. Іспанський концерн вже веде активні розробки в даній області, і при вдалому розкладі перший такий автомобіль поповнить модельний ряд компанії до початку 2016 року.

Перший кросовер від Seat вийде в 2016 році

Крім того, стали відомі деякі технічні характеристики даної моделі. Новий кросовер від Seat буде створений на платформі MQB. В автомобілі буде п'ять місць. Точні габарити поки невідомі, проте передбачається, що загальна довжина складе близько 4,3 метра. Кросовер буде проводитися у двох варіантах: передньому і повноприводному. Інженери Seat обіцяють створити автомобілю ефектний дизайн, схожий з дизайном нового Seat Leon. Новинка буде обладнуватися потужними чотирициліндровими двигунами. Вироблятися будуть моделі як з бензиновими, так і з дизельними двигунами.Кросовер від Seat вийде в 2016 році

За непідтвердженою інформацією, вперше новий автомобіль буде представлений широкій публіці на Паризькому автосалоні - 2014, проте абсолютно ясно, що можливість придбати його з'явиться не раніше 2016 року.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик