Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Seat Ibiza отримає модифікацію Cupra

Seat Ibiza отримає модифікацію Cupra

Концепція Ibiza Cupra, яка підкорила моторшоу 2012 в Пекіні, продовжить свою успішну історію. При цьому автомобіль втратив приставку Concept і пішов у лютому 2013 в серію. Разом з вишуканим виглядом і досить бадьорою» динамікою, купе Ibiza Cupra обладнується економічним двигуном. Автомобіль також має високу функціональність і комфорт.
Дизайн Ibiza Cupra показує нове «обличчя». Перед машини отримає биксеноновую оптику в новому дизайні, а також широку радіаторну решітку, повітрозабірники і протитуманки, які виражають міцність притаманну всім машинам компанії Seat.
Профіль машини може похвалитися ексклюзивними колісними дисками, а також бічними дзеркалами з чорним забарвленням. Ззаду встановлюється широкий бампер, який оснастили матово-чорним дифузором, а також трапецієподібної вихлопною трубою.
Є також незначна зміна інтер'єру, які обмежуються новим спортивним кермом з логотипом CUPRA, а також підрульовими перемикачами «робот» DSG. Ще салон Ibiza Cupra отримав інші відтінки кольору, а також вдосконалену розважальну систему.
Під капотом купе Ibiza Cupra працює знайомий 1,4 л бітурбо двигун. На купе пропонується 7-діапазонний «робот», з якою машина може розвинути 180 «конячок».Seat Ibiza отримає модифікацію Cupra

До сотні Cupra розганяється за 6,9 с, максималка складає 228 км/ч.
У базовій комплектації Ibiza Cupra оснащується заниженими шасі, регулювання якого надають найбільшу точність і маневреність. Також іспанські інженери обладнали новий Ibiza Cupra диференціалом, який знижує недостатню обертальність, покращуючи керованість на швидкісних віражах.Seat Ibiza отримає модифікацію Cupra
Також в базі Ibiza Cupra йде ESP, помічник при їзді в гору. До речі, Ibiza Cupra отримала 5 зірок EuroNCAP.

Читайте повний огляд нового Seat Ibiza Cupra

Бэсттм предлагает купить передвижные автомастерские.

последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик