Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

SEAT Ibiza у 2014 році виповнюється 30 років

SEAT Ibiza у 2014 році виповнюється 30 років

З початку продажів цих популярних іспанських автомобілів їх щасливими володарями стали більше п'яти мільйонів автолюбителів.

Автомобілі SEAT Ibiza їх першого покоління випускалися протягом майже десяти років - це період 1984-1993 років. Даний автомобіль - самостійна розробка компанії, яка тісно співпрацювала і з іншими різноманітними автовиробниками. Двигуни для перших автомобілів Ibiza розроблялися за допомогою компанії Porsche.

Розробки другого покоління моделі велися спільно з компанією Vokswagen Group, і доступна вона була в трьох кузовних модифікаціях. Саме в даному поколінні відбувся і дебют нових «гарячих» версій автомобіля Ibiza, які отримали назву Cupra. Їх прообразом стали версії моделі SXI, що випускалася в 1988 році.

Дебют третього покоління відбувся вже в 2001-му році. Загальна кількість проданих автомобілів цієї моделі до її 20-річного ювілею, який відзначався в 2004-му році, склало приблизно 3,3 мільйона примірників. Її четверте покоління » в серію» вийшло у 2008 році, через чотири роки ця модель пережила досить глибокий рестайлінг. На території Російської Федерації автомобілі Ibiza пропонуються лише з бензиновими двигунами, обсяг яких дорівнює 1.2 і 1.4 літра, а також 1.6 літра при їх потужності в 85 або 105 кінських сил, вартість найбільш доступної версії на поточний момент становить суму 587 990 рублів.SEAT Ibiza у 2014 році виповнюється 30 років

Якийсь час тому також і в Російській Федерації стартував продаж спеціальної версії автомобіля Ibiza iTech, її випуск був приурочений до тридцятирічного ювілею цієї моделі. Першим її покупцям іспанська компанія пообіцяла вигідні умови здійснення покупки. Модель Ibiza iTech випускається сьогодні в таких трьох варіантах - це універсал Ibiza ST, трьохдверний, а також п'ятидверний хетчбек Ibiza SC. Зовні автомобілі відрізняються порогами, забезпеченими підсвічуванням, 3D-логотипом і легкосплавними 16-дюймовими дисками, виконаними під «титан».


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик