Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Seat Leon Cup Racer 2013 року - призначений для гонок

Seat Leon Cup Racer 2013

Компанія Seat минулого тижня представила публіці гоночну версію Seat Leon, яка отримала назву Cup Racer. Відразу ж відзначимо, що даний автомобіль призначений для участі в змагання і його неможливо придбати в особисте користування, а шкода. Гоночна новинка відрізняється від стандартної версії Сеат Леон 2013 модельного року, не тільки зовнішнім виглядом, але і значно доопрацьованими технічними характеристиками. Перш ніж більш детально розповідати про всі зміни, яких зазнав іспанська хетчбек, нагадаємо, що зовсім скоро у продаж повинні поступити нові версії Сеат Леон SC 2014 модельного року, який має багато спільного з Volkswagen 7 і Audi A3, а також оновлена версія SEAT Leon Cupra, яка на даний момент пройшла всі прикінцеві дорожні випробування. Ну а тепер пропонуємо все-таки більш детально поговорити про Seat Leon Cup Racer і передусім про його зовнішніх змінах. Як можна бачити по наданим фотографіям, гоночна версія відрізняється від стандартної наявністю унікального боді-кита, який складається з нового, більш широкого переднього і заднього бампера, в кілька разів збільшені колісних арок, нових бічних спідниць і це ще не все. Також іспанська хетчбек отримав величезний спойлер, новий капот, нові 18-дюймові легкосплавні диски та гоночні шини, нові високопродуктивні гальма, нову вихлопну систему, спортивний занижену підвіску і унікальний колір кузова. Зазначимо, що за наявності нових деталей кузова, ширина автомобіля збільшилася на 40 мм.

Інтер'єр Seat Leon Cup Racer 2013 року

З салону Seat Leon Cup Racer були видалені стандартні сидіння, оббивка, музика і т. д. Це було зроблено з двох причин: перше для полегшення ваги, а друге для безпеки. Для збільшення міцності кузова був зроблений каркас безпеки, при цьому фахівці встановили нові гоночні сидіння з вуглеволокна з 8-точкові ремені безпеки, новий спортивний кермо і накладки на педалі.

Seat Leon Cup Racer 2013 року вид ззаду

Ну а тепер пропонуємо перейти до найцікавішого, а саме до технічним характеристикам Seat Leon Cup Racer 2013 року. Під капотом гоночного іспанського хетчбека знаходиться 2.0-літровий чотирьох-циліндровий двигун видає близько 330 кінських сил і 350 Нм крутного моменту. В якості трансмісій буде вибір між коробкою DSG з підрульовими пелюстками і секвентальною коробкою передач. За повідомленнями вартість даного автомобіля буде складати близько 70 000 - 95 000 євро.

В продаже перлит вспученный от производителя по низкой цене.

последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик