Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Seat Leon Cupra R отримає повний привід

Seat Leon Cupra R повний привід

З'явилася інформація про те, що найпотужніша версія Seat Leon в добавок до високопродуктивної силового агрегату, отримає ще й повний привід, що повинно поліпшити не тільки час розгону, але також і керованість. Для тих, хто не в курсі повідомимо, що під капотом у Seat Leon Cupra R встановлений дволітровий турбодвигун розвиває близько 305 кінських сил, який працює в парі з роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями, до речі попередня версія іспанського хот-хетча комплектувалася виключно переднім приводом. Все це дозволить розігнати автомобіль з 0 до 100 км/год приблизно за п'ять секунд, що можна порівняти з розгоном нового 300 сильного хот-хетча Audi S3, вартість якого значно вище, ніж стоиомость Seat. До речі попереднє покоління Cupra R оснащувалося 265-сильним мотором, що дозволяло набрати сотню за 6.2 секунди.

Після виходу в продаж, потенційному власникові буде доступний вибір, між трьох - і п'ятидверній версією, перша як завжди буде на кілька мм нижче і коротше свого п'ятидверного аналога. На наш погляд виробникам варто було б випускати автомобіль в одному варіанті. Від решти версій новинка буде відрізнятися крім наявності повного приводу, також спеціальним режимом управління електронікою, який, як не дивно отримає назву «Cupra» і загострить роботу підвіски випускної системи і управління керма.

На жаль керівництво компанії поки не повідомляє, коли новинка надійде в серійне виробництво, зате стало відомо, що менш потужна версія Сеат Леон Купру надійде в продаж уже навесні 2014 року

Продаем лучшее моторное масло форд по лучшим ценам.

последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик