Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

SEAT Leon став кращим автомобілем 2014 року на Канарських островах

SEAT Leon став кращим автомобілем 2014 року

Кращим автомобілем 2014 року на Канарських островах обраний SEAT Leon, який отримав премію від Асоціації спортивної преси Тенеріфе і Лас-Пальмас. На думку спеціалізованих видань, цей автомобіль знаходить собі все більше число прихильників.

Хосе Мануель Сориа, міністр туризму, промисловості та енергетики Іспанії, особисто вручив нагороду Рамону Передесу, віце-президенту компаній TOYOTA і Volkswagen по роботі з державними та урядовими установами.

Як вже було сказано, Асоціація спортивної преси Тенеріфе і Лас-Пальмас присуджує премію найкращому автомобілю 2014 року на Канарських островах. Така слава прийшла до новому компактному і тут же отримав успіх іспанської SEAT Leon, який з початку року збільшив свої продажі на батьківщині більше, ніж на 20 %, а за підсумками лютневих став самим продаваним автомобілем у своїй країні.

Як запевнив віце-президент іспанської представництва SEAT і Volkswagen, Рамон Паредес, який проводить роботу з державними та урядовими установами, перемога нового SEAT Leon принесла їм велику радість. Адже ця нагорода досить значима в автомобільній промисловості Іспанії. Всі надії покладаються на повернення передових позицій по продажах на Канарських островах - стратегічному ринку для компанії SEAT.

У минулому році на островах були представлені багато новинки авто, які склали гідну конкуренцію SEAT Leon, але він зміг подолати всі перешкоди для отримання престижної премії в якості кращого автомобіля Канарських островів нинішнього року.Seat Leon 2014

Оцінка журі з восьми журналістів, які спеціалізуються на автомобільній тематиці і представляють Тенеріфе і Лас-Пальмас порівну, проводилася по таким критеріям, як дизайн, динамічні характеристики, технології, інновації, якість, вартість та екологічні властивості. Тут також враховувалися професіоналізм служби по роботі з клієнтами і торгової мережі на Канарських островах.

Цього року вищевказана премія присуджується в дев'ятий раз, що однозначно говорить про її великої ролі в автомобільній промисловості регіону та Іспанії в цілому.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик