Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

SEAT на другому історичному ралі Гран-Канарія

SEAT на другому історичному ралі Гран-Канарія

У ралі візьмуть участь 2 автомобіля з колекції історичних моделей: Ibiza 1.5 GLX першого покоління і 124 FL 2000
Іспанська марка SEAT святкує 30-річчя своєї найпопулярнішої моделі Ibiza

25 і 26 квітня SEAT візьме участь у другому історичному ралі Канарських островів (II Gran Canaria Historic Rally). На старт вийдуть два легендарних автомобіля з колекції історичних моделей іспанської марки: Ibiza 1.5 GLX першого покоління і 124 FL 2000. Участь у цьому заході дозволить компанії SEAT знову продемонструвати свою прихильність до світу класики.


Крім того, ралі стане місцем святкування 30-річного ювілею моделі SEAT Ibiza. На честь цієї події модель Ibiza 1.5 GLX, що бере участь у ралі, буде прикрашена спеціально створеним логотипом SEAT. Безсумнівно, Ibiza і вражаючий 124 FL 2000 будуть в числі фаворитів щорічного чемпіонату Trofeo de Regularidad.

Після участі в ралі Коста-Брава обидва автомобілі були оглянуті та відремонтовано в майстерні історичних автомобілів компанії SEAT. Беручи участь у регулярних ралі національного і міжнародного рівня, різних заходах і виставках історичних автомобілів, SEAT продовжує знайомити громадськість з доробком іспанської автомобільної промисловості.SEAT Ibiza

2014 рік має велике значення для компанії SEAT і для Ibiza. Найпопулярніша і найбільш продавана модель компанії в цьому році святкує 30-річний ювілей з дня випуску.

Перше покоління Ibiza побачило світ у 1984 році. Новинка поєднувала в собі простір і комфорт моделей більш високого класу з досить компактними розмірами (3,6 метра в довжину). У роботі над створенням моделі брали участь і відомі компанії: Italdesign - проектування, Karmann - виробництво, Porsche - розробка двигуна (так званої «System Porsche», що застосовується у верхній частині головки блоку циліндрів).

Поява Ibiza стало відправною точкою для компанії: модель стала успішною - було випущено понад 1 300 000 автомобілів. Можливість вибору двигуна Ibiza I потужністю від 44 л. с. до 100 л. с. у бензинової версії або дизельного двигуна потужністю 55 л. с. притягувала як іспанських, так і іноземних покупців. Значна кількість машин йшло на експорт. Модель Ibiza 1.5 GLX з 85-сильним двигуном, що бере участь у ралі Гран-Канарія, є сьомою версією цього автомобіля.SEAT на другому історичному ралі Гран-Канарія

Випуск SEAT 124 в 1968 році став поворотним моментом в еволюції SEAT, так як нова модель поєднувала в собі простір і комфорт, підкреслюючи при цьому низьку ціну і експлуатаційні витрати. Завдяки асортименту модифікацій (двох-, чотирьох - і п'ятидверні) виробництво цієї моделі тривало до 1980 року, і в загальній складності було продано 640 407 примірників. На другому історичному ралі Канарських островів 2014 компанія SEAT представить модель FL 2000 з потужністю двигуна 120 л. с.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик