Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

SEAT не має наміру відкривати дилерський центр в Новосибірську

SEAT не має наміру відкривати дилерський центр в Новосибірську

Російське представництво іспанської автомобільної марки SEAT спростувало прийдешнє появі офіційного дилера в Новосибірську. Він не відрізнявся від інших сайтів дилерів іспанської марки і був зроблений у відповідності з фірмовим бренд-буком. На сайті відсутнє назва юридичної особи, а також телефони салону. Разом з тим, як дилерського центру на карті вказувався двоповерховий автосалон на Кам'янської магістралі, де зараз продаються шини та інші аксесуари.


«Відкриття дилера SEAT в Новосибірську не планується. Тендеру не було і заявок від кандидатів також не надходило. У зв'язку з цим поява офіційного дилера не підтверджуємо», - пояснила «КС» PR-менеджер SEAT в Росії Галина Фоміна.

Нагадаємо, що раніше SEAT запускав тендер в Новосибірську, і з візитом в місто приїздив голова марки в Росії Роман Кузьмін. У конкурсі брало участь троє організацій, серед яких ГК «МАКС Моторс» (офіційний дилер 14 автомобільних брендів в Новосибірську, Омську і Белово), «Альт-парк» (офіційний дилер Ssangyong, KIA, Skoda, UzDaewoo в Новосибірську) та абсолютно новий гравець ринку, про якого немає ніяких даних. На поточний момент представники перших двох компаній пояснили, що вже поповнили свої портфелі брендів та в тендері не беруть.
Разом з тим, наприкінці минулого року перший дилерський центр SEAT в Сибіру був відкритий в Красноярську. Його запустила компанія «Гранада Моторс», що має спільних власників з «КІА Центр Красноярськ». Новий салон став найбільшим дилерським центром іспанської марки в Росії: загальна площа - 1206 кв. м., шоурум - 530,7 кв. м, сервісна зона - 440 кв. м. За попередніми даними, саме красноярський дилер марки і створив вищезгаданий сайт SEAT по Новосибірську.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик