Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Тюнінг Seat Leon 2 покоління від JE Design

Seat Leon 2 JE Design

Хетчбек Сеат Леон це мабуть одна з найкращих моделей, яку вдалося створити іспанської автомобільної компанії. Після того, як частина компанії стала належати концерну VAG багато хто просто пораділи цьому факту, оскільки тепер поряд з привабливим і унікальним зовнішнім виглядом, автомобіль отримав німецькі технічні характеристики, це стосується двигуна, трансмісії, підвіски і інших не менш важливих вузлів. Третє покоління Seat Leon без сумніву є дуже красивим і в теж час самобутнім автомобілів, чого б там не говорили, але сьогодні ми пропонуємо згадати про друге покоління і власне про тюнінг Seat Leon від ательє JE Design, до речі ви також можете почитати і про тюнінг 3 покоління. Насамперед варто поговорити про зовнішні зміни, які виконані в кращих традиціях фільму Fast and Furious, майстрам вдалося перетворити звичайний хетч в вуличного гонщика. І це все завдяки унікальному обважування, який складається з нового переднього бампера з нижньою губою пофарбована в сірий колір, нових більш масивних арок, також сірого кольору, нових порогів і заднього бампера, усі ці деталі, як ви можете бачити на фото, пофарбовані в сірий колір, в той час як сам кузов має яскраво-червоне забарвлення.

Seat Leon 2 JE Design вид ззаду

Разом з новим обвісом, іспанська хетч отримав нові дзеркала з поліпшеною аеродинамікою, здвоєні вихлопні патрубки, занижену на кілька мм підвіску, не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду, але й також для поліпшення керованості. Завершують образ вуличного гонщика нові 18-дюймові диски червоного кольору і ламбо-двері.

Що стосується технічних характеристик, то фахівці збільшили потужність 2,0-літрового двигуна до 244 кінських сил і 355 Нм крутного моменту, що дозволило скоротити час розгону з 0 до 100 км/год. усього до 6.4 секунд, максимальна швидкість Seat Leon 2 покоління збільшилася до 250 км/год, так що автомобіль став не тільки виглядати як гоночний, але і також демонструвати пристойну динаміку. І за все це потенційному власнику доведеться заплатити якихось 8 300 доларів США.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик