Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Тюнінг універсалу Seat Exeo ST 2012 року JE DESIGN

Seat Exeo ST 2012 JE DESIGN

На нашому порталі ми вже не раз розповідали про модернізацію автомобілів Seat від фахівців з ательє Je Design і зокрема про тюнінг Seat Leon, на цей раз ательє вирішило зайнятися модернізацією універсалу Seat Exeo ST 2012 модельного року. Фахівці пропоную поліпшити не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і його технічні характеристики і зокрема збільшити потужність стандартних двигунів. Із зовнішніх особливостей варто відзначити наявність нового переднього і заднього бампера, нових бічних накладок на пороги, змінену решітку радіатора, яка була пофарбована в чорний колір, новий комплект коліс на 19-дюймових легкосплавних дисках чорного кольору і занижену на 35 мм підвіску.

Інтер'єр Seat Exeo ST 2012 JE DESIGN

Разом з оновленим зовнішнім виглядом іспанська універсал Seat Exeo ST отримав новий дизайн інтер'єру, який відрізняється від стандартного новими спортивними сидіннями, спортивним рульовим колесом, новою оббивкою зі стильною червоною строчкою, а також зміненої приладовою панеллю. Також варто відзначити, що на спинках сидінь з'явився логотип ательє JE Design, а сидіння оснащені масажером з 12 режимами роботи.

Seat Exeo ST 2012 JE DESIGN вид ззаду

Що стосується технічних характеристик даного автомобіля, то фахівці JE Design попрацювали не тільки над вихлопною системою і підвіскою універсалу, але й також над дизельним 2.0 літровим мотором, потужність якого була збільшена з 170 кінських сил і 350 Нм крутного моменту до 215 л. с. і 410 Нм крутного моменту. Потенційним власникам також пропонується версія з бензиновим 2.0 TSI потужністю 245 кінських сил і 355 Нм крутного моменту. Вартість модернізації залежить від бажань клієнтів, так наприклад вартість переднього бампера на універсал Seat Exeo St 2012 модельного року обійдеться в 379 євро, бічні спідниці в 299 євро, нова решітка радіатора в 199 євро.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик