Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

У Сибіру відкрився найбільший в Росії дилерський центр SEAT

У Сибіру відкрився найбільший в Росії дилерський центр SEAT

У Сибіру відбулося урочисте відкриття найбільшого дилерського центру іспанської марки SEAT в Росії. Ним став салон «Гранада» в Красноярську.

Захід відвідав регіональний менеджер штаб-квартири SEAT в Іспанії Девід Альбос, який взяв участь в урочистій церемонії відкриття разом з Головою марки SEAT в Росії Романом Кузьміним і засновником компанії «Гранада» Михайлом Петровим.Загальна площа першого в Сибіру дилерського центру близько 1000 кв. м, а в просторому шоу-румі (530 кв. м.) можна познайомитися з усім яскравим модельним рядом іспанської марки: від компактної Ibiza і міського хетчбека Leon до комфортного мінівена SEAT Alhambra.

Сервісна зона загальною площею 440 кв. м. відповідає високим стандартам компанії SEAT. Технічна станція обладнана чотирма постами слюсарного ремонту, стендом сход-розвал і постом діагностики, що дозволяє проводити всі види гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Нагадаємо, що в даний момент у SEAT більше немає дилерів в Сибіру. Протокол про наміри з «Гранадою» був підписаний в кінці 2012 року. Продажі здійснювалися з тимчасового рішення, яким служив ТРЦ «Червень».
Генеральним директором «Гранади» є Олексій Сугак, який також очолює «КІА Центр Красноярськ».


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик