Присоединяйся в клуб

seat.co.ua

Знайомимося з іспанським седаном Seat Toledo 2014 року

Seat Toledo 2014

Беззастережно найпопулярнішою моделлю в лінійці Seat є новий Леон 3 покоління, але як ми пам'ятаємо статистику найбільш популярними версіями в Росії раніше є седани. У іспанській компанії є кілька седанів, один носить назву Exeo, в той час як другий іменується Toledo, саме про нього і піде сьогодні мова, т. к. за чутками в 2014 році його почнуть офіційно продавати в Росії. Насамперед варто зазначити, що до недавнього часу цей седан був побудований на базі хетчбека Golf, зараз же ця модель базується на платформі більш компактного хетчбека, а саме Polo. Від сюди до речі виникає питання, чи варто вводити на наш ринок нову версію седана, оскільки на даний момент у нас продається з великою популярністю Фольксваген Поло седан і навряд чи Толедо буде коштувати дешевше, що зможе переманити до себе покупців, а якщо ціна буде вище, то навряд чи знайдеться бажаючий придбати іспанське авто. Незважаючи на нову платформу, завдяки якій автомобіль повинен був стати, цього не сталося. Новий седан Сеат Толедо, навпаки став більший і тепер його довжина стала складати 4482 мм. до Речі в Росії скоро стартують продажі абсолютно нового Skoda Rapid, який за своїми характеристиками дуже схожий з іспанською моделлю, а все з-за приналежності до одного концерну. До речі на цій же платформі також побудований новий Audi A1 і Seat Ibiza.

Skoda Rapid

Seat Toledo 2014 вид ззаду

Пропонуємо по швидкому розглянути відмінності, зовні автомобілі відрізняються між собою наявністю логотипів, іншою оптикою, бамперами, легкосплавними дисками, в той час як всередині між ними відмінностей менше. До того ж обидві моделі являють собою такий тип кузова, як ліфтбек.

Seat Toledo 2014 року інтер'єр

Хоч офіційна вартість іспанського автомобіля досі не названа, ходять чутки, що його вартість буде вищою, ніж ціна Rapid з-за того, що іспанська модель буде мати більш багате оснащення. За зокрема оснащення, новинка буде оснащуватися бензиновими двигуном потужністю 75 л. с., 85 к. с., 105 л. с. і 122 л. с. які працюють в парі з механічною 5-ти і 6-ти ступінчастою трансмісією і з 7-ми ступінчастою робатизированной трансмісією DSG.

Особисто на нас автомобіль залишив виключно позитивні емоції. Незвичайна зовнішність на ряду з німецькими технологіями змушують задуматися про покупку, єдине залишилося дізнатися російську вартість цього дива. Конкурентами для іспанської новинки на нашому ринку будуть виступати такі моделі, як Chevrolet Cruze і Citroen C4 Sedan.


последние видео

стоимость автомобилей

Статистика от сайта Automoto.ua

 

бортовик